Текущий объект

строительство коттеджа

Соціально незахищених в Київі стане більше.

  Столичним “майданом” починалося учора пленарне засідання Київради. Вимагати кращого життя та підвищення зарплат під стіни мерії прийшли транспортники та малі й середні підприємці. Саме їхні проблеми стали головними для обговорення у сесійній залі.

   Як і передбачав “Хрещатик”, найгарячішим питанням стало транспортне. З усіма репліками та особистими звинуваченнями, підігріті гаслами знадвору “Голодний машиніст не думає про пасажирів” та “Більше платиш — краще їдеш”, депутати присвятили йому щонайменше чотири години. Вже традиційно з цієї тематики в залі та у кулуарах відзначився лідер фракції БЮТ Олександр Зінченко. До порядку денного він запропонував внести проект рішення про зменшення тарифів на проїзд у комунальному транспорті до однієї гривні. Ідея начебто перспективна, однак навіщо було підвищувати ціну до двох гривень, щоб потім зменшувати наполовину, поцікавилися у пана Зінченка.

   Натомість Київрада підтримала альтернативний документ, запропонований фракцією Блоку Леоніда Черновецького і Партією регіонів. Він передбачає розширення кількості категорій малозабезпечених киян, які зможуть користуватися комунальним транспортом безплатно. Так, замість 550 тисяч після прийняття рішення їх стало 700 тисяч.

 Ще трохи і малозабезпеченими киянами будуть усі, хто не працює в Київраді, мерії і т.і. Як зазначила Ірено Реонольдівно КІЛЬЧИЦЬКА :” Їжджу по лікарнях, зустрічаюся з соціально незахищеними, і у мене немає часу розмірковувати про їхнє ставлення до мене. Я себе відношу до буржуїв і не бачу в цьому нічого поганого. Якби було більше буржуїв, то кошти, які сьогодні спрямовують на соціальні потреби, йшли б на інші — не менш корисні речі. Я неординарна особа — це факт.”

Підготувала Марина ГУБЕНКО , Юлія КОМАРОВА, “Хрещатик”.

Источник:http://www.kreschatic.kiev.ua/

Добавить комментарий

Выполненный объект

УслугаИнженер технического надзора

Реклама

 
Интернет реклама УБС

Логин

Выполненный объект