Текущий объект

строительство коттеджа

Дії СБУ та “альфи”. Черговий український деребан.

Хроніка подій:

2 березня ц.р. Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом заволодіння посадовими особами НАК “Нафтогаз України” за попередньою змовою групою осіб 6.3 млрд. куб. м. транзитного природного газу на суму понад 7.4 млрд. гривень.

3 березня у ході розслідування кримінальної справи відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства затримано співучасника злочину – заступника начальника відділу Енергетичної регіональної митниці.

СБУ заявляє, що розслідування кримінальної справи відбувається під наглядом Генеральної прокуратури України і в суворій відповідності до Закону з використанням всіх повноважень, наданих СБУ.

Перешкоджання слідчим діям з боку сторонніх осіб є порушенням чинного законодавства, тому СБУ попереджає, що буде жорстко реагувати на будь-які спроби незаконного втручання.

Спроба окремих депутатів ввечері 3 березня ц.р. блокувати роботу слідчої групи СБУ задокументована, матеріали будуть скеровані до Генеральної прокуратури України для відповідного реагування.

Нагадуємо, що ще 28 січня 2009 року СБУ направила офіційне застереження до Енергетичної регіональної митниці України та Кабінету Міністрів України з вимогою не допустити незаконних дій стосовно обсягів газу, які знаходяться під митним контролем та заявлені у митному режимі як «транзит».
Прес-центр СБ України

4березня ц.р.Невідомі в масках і камуфляжі проникли в будинок Національної акціонерної компанії (НАК) “Нафтогаз України”.

Про це повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у прес-службі НАК.

“Невідомі вже проникли в приміщення компанії. Вони просто перестрибнули через турнікети, не надавши жодних документів”, – сказали в прес-службі. Незабаром очікується брифінг щодо факту захоплення.

За повідомленням кореспондента ЕП, люди в масках заблокували кабінет заступника головного бухгалтера, якому стало погано з серцем, і йому викликали швидку допомогу.

Як повідомило “Економічній Правді” джерело в НАК “Нафтогаз”, до будівлі пройшли представники СБУ.

“Деякі представники НАКу отримали виклики до суду у справі з розмитення газу після затримання пана Шепітько, але обрали тактику уникання оповіщень до суду”, – пояснило вторгнення СБУ джерело.

За словами представника “Нафтогазу”, головний юрист БЮТу Андрій Портнов робить все можливе для уникнення затримань робітників НАК, причетних до розмитнення газу.

4березня ц.р.СБУ підтверджує, що її сили знаходяться в будівлі Нафтогазу для виїмки документів в рамках розслідування кримінальної справи.

Про це в середу “Українській правді” повідомила прес-секретар керівника СБУ Марина Остапенко.

“Вібдуваються звичайні слідчі дії в рамках розслідування кримінальної справи за фактом заволодіння службовими особами “Нафтогазу” за попередньою змовою групи осіб 6,3 млрд кубометрів транзитного газу, порушеної 2 лютого”, – заявила вона.

“На даний час в будівлі “Нафтогазу” працюють слідчі. Відбувається виїмка документів.

Всі дії, які виконують слідчі є законними”, – наголосила Остапенко.

Вона також повідомила, що “кілька співробітників Альфи, які є присутніми там, задіяні виключно для охорони слідчих, оскільки з вчорашнього дня чиниться перешкоджання розслідування кримінальної справи з боку окремих народних депутатів”.

4березня ц.р Неправомірні дії Служби безпеки України щодо захоплення приміщення НАК «Нафтогаз України» направлені на зрив розрахунків за спожитий російський природний газ. Про це повідомив Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов в середу на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

За словами Олександра Турчинова, захоплюючи будівлю «Нафтогазу», СБУ насамперед намагалася вилучити оригінали документів, на підставі яких НАК «Нафтогаз України» здійснює розрахунки з ВАТ «Газпром» за газ.

Перший віце-прем’єр-міністр відзначив, що такі дії є вкрай небезпечними, оскільки знищення оригіналів документів може призвести до зриву розрахунків, що, в свою чергу, спричинить відключення газу для населення: «Мета цієї агресії – зірвати розрахунки з російським «Газпромом». Мета цієї агресії полягає в створенні умов для серйозного соціального протистояння, тому що для забезпечення своїх антиконституційних дій керівництво СБУ прийняло рішення арештувати весь газ, що є в газових сховищах. У зв’язку з цим може виникнути проблема опалення міст».

Олександр Турчинов підкреслив, що реальність такого сценарію підтверджує той факт, що захоплення будівлі «Нафтогазу» відбувається саме напередодні розрахунків з «Газпромом».

«Ці агресивні дії здійснюються проти власної держави. І мета цієї агресії не тільки зберегти мільярдні статки, мета цієї агресії – дестабілізація ситуації. Це злочин, скерований проти власної держави, це злочин, скерований проти власних громадян», – заявив Перший віце-прем’єр-міністр. «Те, що відбулося вчора ввечері, те, що відбувається сьогодні, виходить за межі будь-яких законів, Конституції України, тобто фактично відбувається цинічна демонстративна агресія по відношенню до тих, хто захищає інтереси України. Я ще раз кажу: мене зухвалість і цинізм в цій ситуації шокували».

4 Березень 2009
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана, що події навколо НАК «Нафтогаз» відбуваються з метою відібрати у України 11 млрд. кубометрів природного газу для компанії «РосУкрЕнерго». Про це вона повідомила журналістам під час робочого візиту до Франції, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Якщо хтось думає, що це боротьба особистостей, то це банальна боротьба корупційної групи за гроші, які їм не належать, і ніяка боротьба особистостей тут не має місця».

Юлія Тимошенко переконана, що СБУ не може так брутально і цинічно діяти без прямої вказівки Президента України. За її словами, очевидно, що боротьба йде за 11 млрд. кубометрів газу, який сьогодні належить Україні: «Хочуть отримати ці 11 млрд. у власність тіньової корпорації «РосУкрЕнерго», але Уряд не дозволить цього, і я, як Прем’єр-міністр, досить боляче дам по руках усім, хто зазіхає на державну власність».

Юлія Тимошенко переконана, що захоплення НАК «Нафтогаз» відбулося з метою паралізувати роботу компанії, зруйнувати систему забезпечення України природним газом, зруйнувати розрахунки, які Україна успішно та вчасно виконує, і тим самим залякати людей, які мали відношення до розмитнення цього газу.

Джерело: http://donetsk.kiev.ua/

Добавить комментарий

Выполненный объект

УслугаИнженер технического надзора

Реклама

 
Интернет реклама УБС

Логин

Выполненный объект