Текущий объект

строительство коттеджа

Гроші від стягнення штрафів, де ви?

   19 вересня Верховна Рада ухвалила у другому читанні Закон “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”, відповідно до якого від 17 листопада відповідальність за порушення правил дорожнього руху збільшено в 10, 20, а подекуди і в 60 разів.

   До того ж не варто забувати, що чимало ДТП стаються не з вини водія, а через стан доріг з усіма вибоїнами й тріщинами. Хто дбає про їх ремонт, а не просто латання дір? Складно знайти водіїв, які вірять, що більші суми штрафів поліпшать якість доріг. Під питанням і розміщення знаків у передбачених місцях — нерідко їх не видно з-за будинків та кущів, якщо і взагалі є.

   Крім того, “дірявим” залишився сам механізм стягнення штрафів. Наприклад, за новим законодавством, підприємства, що є власниками транспортних засобів, у разі порушення їхніми працівниками правил дорожнього руху сплачують штраф. Сплачує його і водій. Подвійне оподаткування, звісно ж, на руку державі, але є як мінімум незаконним.

   За даними МВС, лише за перших 5 днів чинності нового закону даішники назбирали штрафів на чималу суму —
10, 368 млн грн заплатили за свої правопорушення українські водії.

Цікаво, якщо офіційно ДАІ назбирало 10 млн грн, скільки опинилося в гаманцях інспекторів?

Також цікаво, куди подінуться ці 10 млн грн, мабуть “на поліпшення якості доріг, та розв`язок, світлофорів, знаків, нанесення розміток”.

Тамара ДАВИДЕНКО спеціально для “Хрещатика”.

http://www.kreschatic.kiev.ua/

Добавить комментарий

Выполненный объект

УслугаИнженер технического надзора

Реклама

 
Интернет реклама УБС

Логин

Выполненный объект