Текущий объект

строительство коттеджа

У 2011 з’явиться “Бульвар на Позняках” за $100 мiльйонiв.

На початку наступного року на Харкiвському масивi почнеться будiвництво нового торгово-розважального центру “Бульвар на Позняках”. Загальний обсяг iнвестицiй в проект складе близько $100 мiльйонiв.

Вiдкриття ТРЦ заплановане на перший квартал 2011 року, пише Київ.proUA.com з посиланням на “Деловую столицу”.

Розробниками проекту масштабного ТРЦ, який повинен з`явитися на перетинi вулиць Анни Ахматової i Драгоманова, виступили iзраїльськi та вiтчизнянi архiтектори. З українського боку проектування здiйснює Союз урбанiстiв “Iнститут урбанiстики в м. Києвi”, а з iзраїльського – архiтектурна майстерня, очолювана Моше Цуром.

Замовником, iнвестором i девелопером проекту є найбiльший iзраїльський девелопер – компанiя Azorim Group у партнерствi з iншою iзраїльською фiрмою – LR Group, що працює на ринку України з 1993 р.

Об`єкт буде зведений на дiлянцi трикутної форми площею бiльше 1 га, який знаходиться у власностi iнвестора i вiльний вiд будь-яких будiвель. Загальна площа ТРЦ, що вiзуально є кiлькома зрощеними багаторiвневими об`ємами, складе 60,6 тис. кв. м, з яких 28 тис. кв. м буде вiдведено пiд торгiвлю.

У пiдземному рiвнi розташується гiпермаркет на 5 тис. кв. м. З першого по третiй поверхи будуть розмiщенi магазини одягу, взуття, парфумерiї i косметики, подарункiв i аксесуарiв, якi займуть до 1,5 тис. кв. м, а також супермаркет електронiки i побутової технiки аналогiчної площi.

Четвертий рiвень планується вiдвести пiд розважальну зону, представлену кiнотеатром i боулiнг-клубом. Також проектом передбачене спорудження дворiвневого пiдземного паркiнгу на 400 машиномiсць. За даними видання, зараз замовник веде переговори щодо купiвлi додаткової прилеглої територiї для органiзацiї наземного паркiнгу.

Початок будiвництва запланований на I квартал 2009 р., а завершення – на II квартал 2011 р. Тендер з вибору генпiдрядчика буде проведений протягом найближчих двох мiсяцiв.

Якiрними орендарями ТРЦ виступлять супермаркет, кiнотеатр i боулiнг. Як мiнi-якорi до складу комплексу увiйдуть п`ять магазинiв у форматi унiвермагу. На другому рiвнi також розмiститься клiнiка сiмейної медицини, яка, на думку девелопера, є прiоритетною складовою проекту, що реалiзовується в спальному районi мiста. Пiсля введення в експлуатацiю управлiнням ТРЦ займеться власник за допомогою створеної пiд цей об`єкт управляючої компанiї.

Згiдно з iснуючим бiзнес-планом, iнвестицiї в реалiзацiю проекту складуть близько $100 мiльйонiв, а термiн його окупностi – вiд восьми до десяти рокiв.

Источник : http://kiev.pravda.com.ua/

Добавить комментарий

Выполненный объект

УслугаИнженер технического надзора

Реклама

 
Интернет реклама УБС

Логин

Выполненный объект