Текущий объект

строительство коттеджа

Василь Куйбіда запропонував Уряду механізми вирішення проблем в будівельній галузі

Угоди між будівельниками і виробниками будівельних матеріалів, а також інші секторальні угоди дозволять знизити вартість одного квадратного метра житла. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку та будівництва України Василь Куйбіда на нараді щодо проблемних питань будівельної галузі під керівництвом Прем’єр-міністра України.

“Суб’єктам господарювання варто було б підписати угоду між будівельними організаціями, Асоціацією будівельних організацій і Асоціацією виробників будівельних матеріалів для того, щоб за допомогою цієї угоди вийти на зниження вартості будівельних матеріалів, а відповідно, і зниження вартості одного квадратного метра житла. Такі ж між секторальні угоди, в тому числі і з Асоціацією банків, дозволили би врегулювати частину проблем, які гостро сьогодні стоять перед галуззю”, – зазначив Василь Куйбіда.

Також, на думку Міністра, органи місцевого самоврядування повинні переглянути свої рішення про виділення земельних ділянок під будівництво і віддати ділянки, які не використовуються, тим, хто здатен організувати будівництво.

“Органи місцевого самоврядування повинні переглянути всі факти виділення земельних ділянок під забудову, і ті ділянки, які не задіяні протягом більше 2-3 років, – рішення по них варто переглянути і, можливо, знову виставити їх на ринок для тих, хто сьогодні спроможний вести будівництво”, – наголосив Міністр. За його словами, органи місцевого самоврядування також повинні максимально спростити свої внутрішні дозвільні процедури і сприяти учасникам будівельного ринку, починаючи від виділення земельної ділянки, закінчуючи введенням об’єкта в експлуатацію.

Источник: kmu.gov.ua

Добавить комментарий

Выполненный объект

УслугаИнженер технического надзора

Реклама

 
Интернет реклама УБС

Логин

Выполненный объект